O mne

Ja katka duchlanskaMilí priatelia zdravej stravy a životného štýlu. Dostali ste sa na stránku, ktorá je o mojej osôbke.

Volám sa Katarína Duchlanská a som prevádzkovateľka stránok o zdravej výžive – biostrava.zarucene.sk

 

Moje životné motto sa dá zhrnúť jedným slovom : POMÁHAŤ

Štúdium a Práca

Základnú školu mám úspešne zvládnutú 🙂 Po nej som nastúpila  na SOŠ Blahoslavenej Laury v Trnave odbor vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť,  štúdium som ukončila s maturitou.


Prišla ponuka starať sa o detičky na základnej škole. Jednalo sa o detičky, ktoré nemali toľko štastia v živote. Náplň mojej práce bola pomôcť týmto deťom prekonávať
bariéry , ktoré pre normálne deti nexistujú.

Naplno som zahájila štúdium zdravej výživy.

Z IMG_3173pozorovania rodičov týchto detí som zistila, že dosť záleží na zdravej strave a životnom štýle. Tam sa dalo veľa urobiť a preto som začala písať blog o zdravých potravinách. V škole som sa snažila vyčariť deťom úsmev na perách.

Myslím, že som s deťmi výchádzala dobre, mali radi hlavne rôzne súťaže a predstavenia. To sme im cez prestávky a voľné hodiny robili ak bol čas.

Vzhľadom na to, že som dochádzala a zrušili mi dobrý spoj do Trnavy tak som zamestnanie v základnej škole ukončila. 

Počas práce v Trnave som založila  blog s eshopom so zdravou výživou, ktorému sa momentálne venujem.

Vo voľnom čase

sušené marhulkyVeľmi rada varím, pečiem, no v poslednej dobe sa snažím pripravovať chutnú raw stravu, experimentujem s rôznymi kombináciami, prináša to rôzne výhody napríklad nenáročnosť prípravy a „živá chuť „. Okrem cesta k šťastnému životugastronomických zážitkov  mám rada bicyklovanie, prírodu, stanovačky , posilňovanie, rada organizujem párty a oslavy, kde svojim kamošom predviediem vždy niečo zdravé a chutné , niečo čo ešte nejedli .

Tiež si pozriem dobré filmy. Páčili sa mi Nedotknutelní a komédie s Adamom Sandlerom napriklad 50 krát a stále po prve , moj tato je šílenec a iné:)  Avšak najlepšie si odpočiniem v prírode.

Nedotknutelní

Moje ciele:

 

Vytvárať stránky, ktoré dávajú  užívateľom informácie o zdravých potravinách , recepty so zdravými potravinami, návody ako si vypestovať zdravú stravu, liečienie potravinami. Priložiť ruku k dielu môžu všetky priaznivci zdravej výživy.

Čo sa týka stránky, tak by som ju chcela orientovať smerom tak,  aby  užívatelia mali z nej čo najväčší prospech, mohli komentovať a spoznávať nové veci a čo by mi spravilo najväčšiu radosť, tak aby si pomohli vzájomne medzi sebou.

S pozdravom 

Katarína D.

kacicka

Názor na “O mne”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


− 9 = nula

Zdravé jedálničky potraviny a tréningy