Kde nakúpiť výborný Matcha čaj ?

matcha čajV článku nájdete rady a tipy ako kúpiť dobrý matcha čaj, kde za svoje peniaze dostanete japonskú kvalitu.

Čo je to matcha čaj ?

Zrejme ste si už prečítali články kde sa píše o tom, aký je tento čaj zdravý a prospešný. Takže len v krátkosti o tom, čo je to kvalitný matcha čaj :

Matcha je špeciálny druh zeleného čaju, ktorý vynašli a používali budhistický mnísi pred vyše 800 rokmi. V posledných rokoch sa začína rozširovať predaj i v  Európe.

Lístky  sa zomelú na jemný prach o hrúbke 5-10 mikrónov, čo umožňuje lepšie vstrebanie účinných látok do  ľudského organizmu.

Viac info o Matcha čaji :

JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ MATCHA

O tom, ako sa Matcha pestuje  zberá a  účinkoch tohto čaju:

MATCHA ČAJ PLNÝ ANTIOXIDANTOV S BLAHODÁRNYMI ÚČINKAMI

Kde kúpiť pravý Matcha čaj ?

Čaj je najlepšie kúpiť u dovozcu, ktorý má širšie portfólio, čo znamená lepší výber i znalosť produktu. Dobré referencie a skúsenosti užívateľov sú samozrejmosťou a dobrým ukazateľom kvality.

Na Slovensku je výhradným distribútorom Matcha tea  spoločnosť Altevita s.r.o,  ktorej veľkú časť ponuky tvoria produkty založené práve na Matcha čaji.

Pozrieť ponuku matcha :

Dobrých eshopov, ktorý predávajú tento čaj na Slovensku je viac. Práve tento shop je výhradným distribútorom značky MatchaTea, má viacero produktov na báze Matcha čaju. Objednať si môžete napríklad rôzne sladkosti, kozmetiku, či zdravý med.

Skúsenosti zákazníkov:

Najlepšie je pozrieť si ako sa chová obchod k zákazníkom, napríklad na cenovom portáli Heureka.sk  ak sú zákazníci sú najlepšia pochvala a zároveň indikácia kvality.

altevita.sk skusenosti

 

 

Cena Matcha čajov sa pohybovala od 10-30 euro za 100g. Pred nákupom sa oplatí čítať recenzie. V prípade Matcha čaju sa oplatí siahnuť po značke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


päť × 8 =