Rýchle – základné smoothie z troch ingrediencií

spenatove smoothieMáte rady rýchle recepty ktoré sú zdravé, lacné a rýchle? Ponúkam vám nasledujúci recept smoothie, ktorý je veľmi jednoduchým a chutným receptom. Potrebujete iba tieto tri ingrediencie….

Pripravovať smoothie mám veľmi rada. Je rýchle, zdravé, chutné a zeleninka či ovocie sa dá kombinovať na rôzne spôsoby. Toto smoothie, ktoré som si pre vás dnes pripravila, by som považovala za základné.

Prečo základné? Potraviny, ktoré som v smoothie použila, teda, banány, baby špenát a voda tvoria základnú časť smoothie, do ktorého môžete pridať ešte napríklad uhorku a máte ďalší smoothie chutný recept. Alebo môžete uhorku vymeniť za hrušku, prípadne ich skombinovať spolu. Je viacero možností. Netreba sa báť experimentovať…

spenatove smoothie

Na prípravu smoothie budete potrebovať:

2 menšie banány

1 hrsť baby špenátu

voda podľa potreby ( cca 120 ml )

spenatovo bananove smoothie chudnutie

Postup:

Postup na prípravu smoothie je veľmi jednoduchý. Všetky ingrediencie dáme do mixéra a mixujeme približne 1 minútu. Prelejeme do pohára a podávame.

spenatove smoothie

Nech sa vám recept podarí. Prajem všetkým dobrú chuť. Keď sa vám smoothie páči alebo ste si na ňom už aj pochutili, budem rada za váš komentár či zdieľanie receptu.

Ďalšie chutné recepty na smoothie nájdete tu:

Zelené fitness smoothie s moringou

Matcha-Vanilkové smoothie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


9 × päť =